Opplev en kveld på en av Lisboas beste nattklubber, Kremlin. Bestill denne pakken for ditt utdrikningslag med inkludert inngang.
Lær kunsten å mikse cocktails på din JGA i Lisboa. En profesjonell viser deg hvordan, og du kan lage dine egne cocktails.
På Cocktail Workshop får du lære hvordan man mikser de beste drinkene på din utdrikningslag i Lisboa. En profesjonell mixolog viser deg hvordan, og deretter får du sjansen til å bruke shakeren selv. Hver deltaker får lov til å lage to forskjellige cocktails og selvfølgelig smake på dem etterpå. I en avslappet atmosfære vil du lære nye ferdigheter som garantert vil imponere på neste fest.
Cocktailkurset finner sted på en bar i Bairro Alto og kan bestilles daglig mellom kl. 15 og 20. Aktiviteten varer i 1,5 timer og krever minst 5 personer.
Trenger du noe å bite i etterpå? Vi kan organisere både Tapas & Petiscos eller et helt steak-meny for deg.
Inntrykk
Merk: Bildene som vises er eksempler og ikke nødvendigvis 100% nøyaktige