Burger og Øl i Berlin
- 2 t. Bordreservasjon
- Hamburger med french fries eller wedges
- 2 x 0.5l Øl per pers
- Shot hver
Starte utdrikningslaget på tom mage? Det går ikke! Vi i Pissup hjelper dere med burger og øl så dere får en bra start på kvelden!
Her legger dere et fint grunnlag før den store festkvelden i Berlin. Deilig burger, kald øl og en shot venter på dere!
Berlin er en stor by, og det er ikke alltid lett å finne en god restaurant med nok ledige plasser og god mat. For at dere skal slippe å lete, så hjelper vi dere med en spesiell burger- og ølmeny som setter stemningen for kvelden.
Sammen med burgeren, kan dere velge om dere vil ha pommes frites eller potetbåter. For å hjelpe dere med tørsten, får dere også to 0.5 l øl og en shot hver.
Dersom noen i gruppen heller kan tenke seg vin, er det bare å gi beskjed om det ved bestilling.
Når dere har kost dere med mat og drikke, er dere klare for å utforske noen av de mange barene og klubbene byen har å by på!